Školní družina

Pracovní náplní školní družiny je rozvíjet a doplňovat schopnosti, dovednosti a znalosti žáků. Společně s aktivitami zaměřenými na všestranný rozvoj nabízíme dětem také prostor pro individuální, spontánní činnost.
Školní družina má vypracován vlastní školní vzdělávací program pro základní vzdělávání - ŠVP ZV.

Do školní družiny dochází děti od 1. do 5. třídy.
Kromě vlastních prostor využíváme pro svou činnost i možnosti a vybavení školy: počítačovou učebnu, školní hřiště, tělocvičnu či cvičnou kuchyň. K dispozici je také místní dětské a fotbalové hřiště, které slouží například k míčovým nebo pohybovým hrám. Během provozu družiny mohou žáci navíc navštěvovat nejrůznější zájmové kroužky, které naše škola nabízí.

Provoz školní družiny

Provoz družiny ve školním roce 2016/2017 je od 12:00 do 16:00 hod.

Přihlašování a odhlašování žáků  je prováděno na základě písemných žádostí rodičů žáka.

Děti do školní družiny potřebují přezůvky, oblečení na písek nebo do přírody.

Během pobytu ve družině mají děti zajištěn pitný režim.