Pasování předškoláků

Srdečně zveme rodiče předškoláků na pasování, které se bude konat v úterý 25. června 2019 v 10 hodin ve třídě MŠ.

Všem dětem, prosím, připravte do skříňky karnevalovou masku.

Kosmická show - zážitkový stan

V pondělí 24.6.2019 od 8. hodiny ranní proběhne v naší mateřské škole vzdělávací program o vesmíru. Děti i školáci se budou vesmíru přibližovat nejen v zážitkovém stanu, ale i formou kosmických her a pracovních listů. Cena za dítě je 60 Kč. Děti i školáci se vystřídají dle časového rozpisu následovně:

8:00 - 8:50     děti MŠ

8:50 - 9:40      žáci 1. ročníku

9:40 - 10:30    žáci ZŠ Březůvky

10:30 - 11:20  žáci 2. ročníku

Provoz MŠ Březůvky - zrušen

Vážení rodiče!

Velmi se tímto omlouváme, ale z důvodu zahájení výběrového řízení na dostavbu a rekonstrukci školy a školky v Březůvkách bude prázdninový provoz zrušen.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Lenka Ajglová, ředitelka ZŠ a MŠ Březůvky

Výlet MŠ - 12.6.2019

Výlet MŠ: ZOO Lešná

Odjezd: 12. 6. 2019 objednaným autobusem v 8:00 hodin   - příchod dětí do MŠ do 7:30 h (před odjezdem na výlet bude v MŠ svačinka)

Návrat: ve 12:00 hodin (děti, které nespí, vyzvednout ve 12:30 h)

Záloha: 200 Kč (vybíráme již teď před výletem)

Návratku, prosím, vyplnit a předat do MŠ - dobrý zdravotní stav!!

Vhodné oblečení určené na pobyt venku, pohodlné uzavřené boty (ne otevřenou špičku), pokrývku hlavy, batůžek (nedávejte do batohu žádné jídlo, pití ani peníze – pouze malý oplatek, NE s čokoládou), pláštěnku, papírové kapesníky.

Z MŠ do batůžku dostanou: nápoj, ovoce