Vycházka školáků do obecní sušírny ovoce

Zítra 22. 9. 2020 v 8:00 hodin půjdou žáci 1. a 2. ročníku na exkurzi do obecní sušírny ovoce v Provodově, kde nám Jan Talaš zprostředkuje přírodní způsob sušení, jeho průběh a také malou ochutnávku. Děti si vezmou sportovní oblečení, batůžek, svačinku a pití.

Třídní schůzky s rodiči žáků ZŠ

Vážení rodiče

oznamujeme Vám, že plánované třídní schůzky dne 23.9.2020 se na doporučení KHS neuskuteční ve škole. Do konce příštího týdne dostanete všechny informace, které bychom Vám ústně sdělili, prostřednictvím emailu. V případě naší či Vaší potřeby se můžeme telefonicky domluvit na osobní konzultaci. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Drakiáda

Zveme všechny děti, jejich rodiče a známé na DRAKIÁDU v neděli 4. 10. 2020 v 15 hodin, sraz pod vodárnou.

Vhodné oblečení, létající draky a dobrou náladu s sebou!

Drobná odměna zajištěna.

V případě deště či mimořádného nařízení MŠMT, KHS se akce ruší.

Country tance

Taneční kroužek "Country tance" pro žáky I. stupně bude probíhat vždy sudý týden v pondělí od 12:40 hodin menší děti a od 13:40 hodin větší děti.

První ukázková hodina se uskuteční 14. 9. 2020 v tělocvičně ZŠ.

Pohodlné oblečení a obutí sebou.

Cena za pololetí činí 300,- Kč.