Informace o zápisu do 1. třídy

V úterý 9. dubna 2019 proběhl v naší škole zápis do 1. třídy. K zápisu se dostavilo 16 dětí. Z tohoto počtu byl čtyřem dětem na žádost rodičů a doporučení KPPP udělen odklad školní docházky. U třech dětí mají rodiče zájem o individuální vzdělávání. Oznámení rozhodnutí o přijetí pro školní rok 2019/2020 můžete najít v sekci Základní škola - Zápis do ZŠ - Rozhodnutí o přijetí. Taktéž můžete shlédnout foto v naší fotogalerii.Usmívající se

Plavecký výcvik

Od 11. dubna 2019 začínáme (předškoláci, žáci 1. a 2. ročníku) absolvovat každý čtvrtek (mimo 18.4.) plavecký výcvik v Městské plovárně v Luhačovicích. Odjezd od školy v 9:10 hodin, návrat na oběd. V tento den si děti budou brát aktovku, učebnice dle změněného rozvrhu a v igelitové tašce potřeby do plavání (plavky, ručník, mýdlo, hřeben, sáček na boty, děvčata gumičku do vlasů). Poslední výuka plavání proběhne 20. 6. 2019.

Vítáme jaro!

Ve čtvrtek 21. března bychom s dětmi (MŠ i ZŠ) rádi přivítali JARO. Prosíme tedy, aby si děti v tento den vzaly pestrobarevné jarní oblečení (žluté, oranžové, červené, kytičkové apod.)Líbající

Malý Marťan na Malé scéně ve Zlíně

Ve středu 27. března 2019 pojedeme (děti MŠ i žáci ZŠ) v 9:15 hodin objednaným autobusem do divadla Malá scéna ve Zlíně, kde shlédneme příběh o planetách a dobrodružství malého Marťana v podání divadla Plyšového medvídka z Prostějova. Formou interaktivního představení se děti budou spolupodílet také na záchraně planety Země a Marsu. Vstupné 55 Kč i doprava autobusem budou hrazeny z třídních fondů jednotlivých tříd. Návrat do Provodova v cca 11:30 hodin.