Zrušení Drakiády

Vážení rodiče a děti!

Vzhledem k nepříznivému počasí se středeční Drakiáda RUŠÍ.

O případném náhradním termínu vás budeme informovat.

Hraní rodičů s dětmi

V pondělí 26. 9. 2022 od 14:45 do 15:45 hodin se uskuteční

"Hraní rodičů s dětmi", které ještě nenavštěvují mateřskou školu.

Srdečně všechny zveme!

Country tance - Line Dance

Vážení rodiče!

Ve čtvrtek 15. 9. 2022 ve 13:30 hodin proběhne první ukázková hodina zájmového kroužku "Country - Line dance".

Další hodiny budou probíhat vždy ve středu od 13:30 do 14:30 hodin VŽDY lichý týden (dle rozpisu).

Vhodné je mít pohodlné oblečení a obutí a hlavně dobrou náladu!

Těší se Jana Trllová

Třídní schůzky pro rodiče žáků ZŠ

Srdečně zveme rodiče žáků základní školy na třídní schůzky, které se budou konat v úterý 13. září 2022 v 15:30 hodin v jednotlivých třídách. V úvodu proběhne volba rodičů nového člena školské rady za zákonné zástupce žáků naší školy.

Upozornění pro rodiče

Vážení rodiče,

informujeme Vás, že se nám ještě nepodařilo zprovoznit nové webové stránky naší školy k 1. září, jak jsme avizovali v závěru předchozího školního roku. Z tohoto důvodu nebudou všechny informace na současných stránkách zaktualizované, za což se omlouváme. Pracujeme na tom, abychom vám je co nejdříve představili. Děkujeme za pochopení. Mrkající