Rozloučení se školním rokem

Školní rok ukončen, vysvědčení předáno a nezbývá než popřát všem dětem i rodičům příjemné prožití prázdninových dnů. Opět se uvidíme v novém školním roce v pondělí 2. září 2019. Smějící se

Pasování předškoláků

Srdečně zveme rodiče předškoláků na pasování, které se bude konat v úterý 25. června 2019 v 10 hodin ve třídě MŠ.

Všem dětem, prosím, připravte do skříňky karnevalovou masku.

Kosmická show - zážitkový stan

V pondělí 24.6.2019 od 8. hodiny ranní proběhne v naší mateřské škole vzdělávací program o vesmíru. Děti i školáci se budou vesmíru přibližovat nejen v zážitkovém stanu, ale i formou kosmických her a pracovních listů. Cena za dítě je 60 Kč. Děti i školáci se vystřídají dle časového rozpisu následovně:

8:00 - 8:50     děti MŠ - DĚTI, PROSÍM, PŘIVEĎTE DO 7:30 HODIN

8:50 - 9:40      žáci 1. ročníku

9:40 - 10:30    žáci ZŠ Březůvky

10:30 - 11:20  žáci 2. ročníku

Provoz MŠ Březůvky - zrušen

Vážení rodiče!

Velmi se tímto omlouváme, ale z důvodu zahájení výběrového řízení na dostavbu a rekonstrukci školy a školky v Březůvkách bude prázdninový provoz zrušen.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Lenka Ajglová, ředitelka ZŠ a MŠ Březůvky