Sázení lípy slovinsko-českého přátelství

Začali jsme sbíráním kaštanů, z proslovů si toho moc nepamatujeme Usmívající se, zasypali jsme trochou hlíny a zavlažili krásnou mladou lípu a úprkem před deštěm spěchali do školy, ale momentky z celé akce  můžete  shlédnout v naší fotogalerii.

Podzimní prázdniny MŠ

Vážení rodiče!

Nahlaste, prosím,

do pátku 12. října 2018

zájem o docházku (ANO x NE) svých dětí během podzimních prázdnin, tj. v pondělí 29. 10. a

v úterý 30. 10. 2018.

Drakiáda 2018

Srdečně zveme všechny děti, rodiče i známé na 15. ročník DRAKIÁDY, která se bude konat v neděli 7. října 2018 od 15 hodin, tentokrát u vodárny (od budovy MŠ po červených fáborcích).

Vhodné oblečení, létající draky Mrkajícía dobrou náladu s sebou. Čeká na vás teplý čaj a drobná odměna.

Program na Maleniskách

Ve středu 3. října 2018 se zúčastníme v 10 hodin programu k příležitosti zasazení lípy slovinsko-českého přátelství. Návrat z Malenisek kolem 12. hodiny na oběd.  Dejte dětem teplé oblečení.

Vzdělávací program v muzeu ve Zlíně - MŠ

„Kocourek Modroočko a jeho filmoví kamarádi“

Vzdělávací program v Muzeu JV Moravy ve Zlíně - ve středu 24. 10. 2018.

Děti, prosím, přiveďte do 7:30 hodin!

Odjezd autobusu v 8:30 hodin, návrat na oběd.

Vstupné 25,- Kč + cestovné 34,- Kč bude hrazeno z třídního fondu.

Hraní rodičů s dětmi v MŠ

Zveme rodiče s dětmi, které ještě nenavštěvují MŠ na tradiční hraní v MŠ, které se uskuteční v pondělí 15.10.2018.2018 od 14:45 do 15:45 hodin.

Stavebnice SEVA

Využili jsme jedinečné akce společnosti SEVA, která přišla v novém školním roce s nabídkou zapůjčení stavebnice SEVA BOX (3 570 dílků) pro školy na měsíc zdarma. Společnost SEVA je již od roku 1959 tradičním českým výrobcem stavebnic s velkým potenciálem pro rozvoj dětské tvořivosti, jemné motoriky, hravosti a konstrukčních schopností. Prozatím je stavebnice v rukou prvňáčků, kteří ji přijali s nadšením a pak poputuje také ke školákům 2. třídy. Jak si s touto stavebnicí děti poradily, můžete shlédnout v naší fotogalerii.