Podzimní prázdniny MŠ

Vážení rodiče!

Nahlaste, prosím, do pátku 15. 10. 2021 docházku svých dětí v MŠ během podzimních prázdnin

(ANO x NE) ve dnech 27. 10. a 29. 10. 2021. Dne 28. 10. 2021 státní svátek.

Děkujeme.

Planetárium ve škole

Ve středu 13. října navštíví od 9:30 hodin děti MŠ a žáci ZŠ přenosné planetárium v tělocvičně naší školy. Na programu je veselý film plný písniček o světě molekul a stvoření Země s názvem Molekulárium. Vstupné 80 Kč bude hrazeno z třídních fondů jednotlivých tříd.

MŠ projektový den Moštování

Ve čtvrtek 7. 10. 2021 se zúčastní děti MŠ projektového dne s tématem o moštování v Hostětíně.

Odjezd v 8 hodin, návrat ve 12 hodin.

Děti, prosím, přiveďte nejpozději do 7:30 hodin na ranní svačinku. Děti, které odcházejí po obědě si vyzvedněte ve 12:15 hodin.

Pohodlné oblečení a obutí + čepice + batůžek s pláštěnkou.

Program i doprava budou hrazeny z dotace v rámci našeho projektu Šablony MŠMT.

Projektový den proběhne za dodržení všech hygienických a epidemiologických opatření.

Drakiáda

Srdečně zveme všechny děti a rodiče na podzimní Drakiádu, která se uskuteční v úterý 28. září od 15 hodin v Provodově u vodárny (kopec nad mateřskou školou). I s drakem v oblacích se dá oslavit Den české státnosti. Smějící se

Projektový den ZŠ - KovoZoo Staré Město

V úterý 14. září 2021 se zúčastní žáci 1. a 2. ročníku ZŠ projektového dne v KovoZoo ve Starém Městě. Na programu je návštěva kovové zoologické zahrady, komentovaná jízda vláčkem a interaktivní program v nové kovárně. Odjíždíme objednaným autobusem v 8:00 hodin od školy, vracíme se do 12:30 hodin na oběd.

Vše bude hrazeno (včetně dopravy) z dotace v rámci našeho projektu "Šablony ZŠ a MŠ Provodov". Děti si v tento den vezmou pouze batůžek se svačinou a pitím a sportovní oblečení.

Tento projektový den proběhne za dodržení všech hygienických a epidemiologických opatření, v době našeho pobytu se v těchto prostorách nebudeme setkávat s dětmi z jiných škol.

Třídní schůzky pro rodiče žáků ZŠ

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na první třídní schůzky v novém školním roce, které se budou konat ve středu 15. 9. 2021 v jednotlivých třídách. V úvodní části proběhnou volby do ŠR za zákonné zástupce žáků na další volební období. Těšíme se na společné setkání.